ENGLISH

KARİYER

FAREL bütün çalışanlarının paylaştığı yüksek kalite kavrayışına, toplumsal geleneklere ve çevre korumaya dayanan bir şirket kültürü oluşturmaktadır. Bu ortak değerler, aynı zamanda huzurlu ve saygılı çalışma koşullarının uyumuyla birleşmektedir.

FAREL beyaz eşya sektöründe önde gelen küresel sistem sağlayıcı olma vizyonunu üstlenmekte ve bu yolda bütün çalışanlarının uluslararası teknolojik gelişmelere dayanan kalite ilkesini açıkça benimsediği bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

FAREL sürekli gelişme, yüksek kalite ve müşteri tatmini ilkesini oluşturmakta ve insan kaynakları politikasının bu ilkeyi izlemedeki önemini vurgulamaktadır. Bu nedenle FAREL, insan kaynakları yönetiminin geliştirilmesine önemli olanaklar tanır ve kapsamlı insan kaynakları politikasına büyük yatırım yapar. Bu bağlamda FAREL, çalışanlarının kurumdaki zorunlu değişiklikleri benimsemelerini ve kurumdaki ileri mevkiler için verimliliklerini ve kişisel gelişimlerini üst düzeye çıkarmalarını sağlayan bir etkinliği destekler.

FAREL, kalite politikasından ödün vermeden, çalışanlarını ortak bir hedefe takım çalışması anlayışıyla ulaşmak için motive etmekte, yönlendirmekte ve çalışanlarını tek tek küresel bilgi toplamaya, bu bilgileri çözümlemeye ve paylaşmaya teşvik etmektedir.

Bu nedenle FAREL çalışma ortamına katılımcı, yaratıcı, dinamik, kendine güvenen, istekli, dürüst, çok çalışan, sorumluluk sahibi bireyleri davet etmekte ve FAREL kültürünü kucaklayabilecek ve uygulayabilecek kişileri içtenlikle karşılamaktadır.

CV'NİZİ GÖNDERİN

Ad, soyad
E-mail
CV dosyası (Word)