FAREL PLASTİK 

İNOVASYON ŞEKİLLENDİRMEK

Yenilikçi kilit sektörler için plastik esaslı ürün grupları ve sistemlerinde lider bir tedarikçiyiz.

FAREL HAKKINDA

GLOBAL SİSTEM TEDARİKÇİSİ

FAREL bir FARK Holding şirketi olarak 4 Ocak 1999 tarihinde plastik uygulamaları gerçekleştirmek amacıyla Çerkezköy'de kurulmuştur. 2015 yılı başı itibariyle Alman Wirthwein AG grubu Farel’in %70ini satın almış ve o tarih itibariyle Farel sözü geçen iki büyük grubun ortaklığı haline gelmiştir.
Farel üretim faaliyetlerini 40.000m2 arsa üzerine kurulu 21.000m2lik kapalı alana sahip fabrikasında yürütmektedir. Misyonunu, "konsepten yola çıkarak müşterilerin beklentilerini tamamlayacak ürünlerin yaratılması" şeklinde belirlemiş olan FAREL; "müşterilerin ihtiyaç ve taleplerinin ön planda olduğu bir üretim sürecini" temel ilkesi olarak saptamıştır.
FAREL'in bu yönde üstlendiği vizyon; "esnek, yüksek kaliteli ve düşük maliyetli üretim sürecinin sürekli geliştirilmesi" yönünde olup, FAREL'in kuruluşundan bu yana başarıyla uygulanmaya devam etmektedir. Uzman kadrosunun deneyimi ve teknolojik altyapısını kendisine temel alan FAREL müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. FAREL, plastik uygulamalarında bir sistem tedarikçisi olmayı ve yeteneklerini her geçen gün artırıp bir know-how merkezi haline gelmeyi temel stratejisi olarak belirlemiştir. Hedefimiz spesifik sistem ünite ve parçalarında uluslararası bir üretim üssü olmaktır. Kurulduğundan bu yana geçen süre içinde geçen Brezilya, Almanya, İspanya, Yunanistan, İtalya, Polonya, Hindistan, Fransa ve Rusya ya kadar ihracat yapabilen bir firma haline gelmiştir.
Farel bugün 450 çalışanı ile beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinin BSH, Whirlpool, Electrolux, Renault, Toyota ve Hyundai gibi dünya devi firmalarına doğrudan üretim yapmaktadır.
Farel kaliteli ve istikrarlı çalışmaları ile BSH Bosch und Siemens Hausgerate Gmbh'dan iki kez en iyi tedarikçi ödülü almıştır.
"Ürünleriniz prestijimizdir" ilkesiyle hareket eden FAREL, sistem ortağı olarak teknolojik altyapısının zenginliğiyle plastik teknolojisinin en modern uygulamalarını sunmaktadır. 

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek istermisiniz?

Ortaklarımız

FarplasFarplas

Fark Holding A.Ş. aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 50 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörlerde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.... Daha fazla bilgi....

MobiriseWirthwein AG

1949 yılında kuruluşundan bu yana aile işletmesi olarak devam eden Wirthwein, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da toplam 22 lokasyonda ve 3.650'den fazla çalışanıyla üretim yapmaktadır. Tam bir sistem tedarikçisi olarak, en modern kalıp imalatı, enjeksiyon, şişirme ve montaj teknolojileri ile endüstride benzersiz bir şekilde paket çözüm sunuyoruz... Daha fazla bilgi...

İletişim

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin...

Herhangi bir yorumunuz, öneriniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Yorumlarınız, önerileriniz ve sorularınız için

Adres

Çerkezköy OSB, 7. Cadde, No:114 59500 Çerkezköy / Tekirdağ Turkiye

İletişim

Email: iletisim@farel.com.tr                  
Telefon: + (90) 282 726 2560 
Fax: + (90) 282 726 4301

Made with ‌

Website Building Software